Post by stevep on Jun 26, 2012 17:05:06 GMT
In the Thurlow Nunn Youth League the U18s are in the North Division along with:
Downham Town
Fakenham Town
Holt United
Newmarket Town
Soham Town Rangers
Swaffham Town
Thetford Town
Wisbech St Mary
Wisbech Town
Draws for the early rounds of the 2012-13 Youth League Cup are:-
PRELIMINARY ROUND
Soham Town Rangers v Downham Town
Huntingdon Town v Histon
St Neots Town v Wisbech Town
Ramsey Colts v St Ives Town
Chatteris Town v Wisbech St Mary
Great Yarmouth Town v Harford CEYMS
Gorleston v Lowestoft Town
Kirkley & Pakefield v Sheringham
Holt United v Fakenham Town
North Walsham v Wroxham
Royston Town v Haverhill Rovers
Cornard United v Halstead Town
Hadleigh United v Whitton United
Ipswich Wanderers v Brantham Athletic
Stanway Rovers v Witham Town
Woodbridge Town v Felixstowe & Walton United
Newmarket Town v Thetford Town
Bungay Town v Coplestonians
Diss Town v Walsham le Willows
Long Melford v Framlingham Town
FIRST ROUND
Soham Town Rangers or Downham Town v Peterborough Northern Star
Deeping Rangers v Blackstones
Chatteris Town or Wisbech St Mary v Ramsey Colts or St Ives Town
St Neots Town or Wisbech Town v Huntingdon Town or Histon
Gorleston or Lowestoft Town v Kirkley & Pakefield or Sheringham
Holt United or Fakenham Town v North Walsham or Wroxham
Dereham Town (holders) v Great Yarmouth Town or Harford CEYMS
Swaffham Town v Norwich United
FC Clacton v Stanway Rovers or Witham Town
Langford v Royston Town or Haverhill Rovers
Wivenhoe Town v Hadleigh United or Whitton United
Ipswich Wanderers or Brantham Athletic v Cornard United or Halstead Town
Woodbridge Town or Felixstowe & Walton United v Leiston
Newmarket Town or Thetford Town v Long Melford or Framlingham Town
Stowmarket Town v Bungay Town or Coplestonians
Diss Town or Walsham le Willows v Debenham
Dates for the matches are to be advised
Downham Town
Fakenham Town
Holt United
Newmarket Town
Soham Town Rangers
Swaffham Town
Thetford Town
Wisbech St Mary
Wisbech Town
Draws for the early rounds of the 2012-13 Youth League Cup are:-
PRELIMINARY ROUND
Soham Town Rangers v Downham Town
Huntingdon Town v Histon
St Neots Town v Wisbech Town
Ramsey Colts v St Ives Town
Chatteris Town v Wisbech St Mary
Great Yarmouth Town v Harford CEYMS
Gorleston v Lowestoft Town
Kirkley & Pakefield v Sheringham
Holt United v Fakenham Town
North Walsham v Wroxham
Royston Town v Haverhill Rovers
Cornard United v Halstead Town
Hadleigh United v Whitton United
Ipswich Wanderers v Brantham Athletic
Stanway Rovers v Witham Town
Woodbridge Town v Felixstowe & Walton United
Newmarket Town v Thetford Town
Bungay Town v Coplestonians
Diss Town v Walsham le Willows
Long Melford v Framlingham Town
FIRST ROUND
Soham Town Rangers or Downham Town v Peterborough Northern Star
Deeping Rangers v Blackstones
Chatteris Town or Wisbech St Mary v Ramsey Colts or St Ives Town
St Neots Town or Wisbech Town v Huntingdon Town or Histon
Gorleston or Lowestoft Town v Kirkley & Pakefield or Sheringham
Holt United or Fakenham Town v North Walsham or Wroxham
Dereham Town (holders) v Great Yarmouth Town or Harford CEYMS
Swaffham Town v Norwich United
FC Clacton v Stanway Rovers or Witham Town
Langford v Royston Town or Haverhill Rovers
Wivenhoe Town v Hadleigh United or Whitton United
Ipswich Wanderers or Brantham Athletic v Cornard United or Halstead Town
Woodbridge Town or Felixstowe & Walton United v Leiston
Newmarket Town or Thetford Town v Long Melford or Framlingham Town
Stowmarket Town v Bungay Town or Coplestonians
Diss Town or Walsham le Willows v Debenham
Dates for the matches are to be advised